Rambit Pierwszaków Drukuj

Rambit PierwszakówW dniu 30 listopada 2016 roku odbył się Rambit – turniej wiedzy i sprawności, w którym udział wzięli uczniowie z klas I. Klasy reprezentowały 4 osobowe zespoły naukowe i 8 osobowe zespoły sportowe. Między konkurencjami sportowymi czteroosobowa drużyna odpowiadała na pytania. Dotyczyły one wiadomości zdobytych przez dzieci w klasie pierwszej. Pozostali uczniowie z klas kibicowali swojej drużynie. Całość zawodów przebiegła w miłej atmosferze, a walka była fair play. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem uczniów klasy 1a. Wszystkim  uczestnikom Rambitu serdecznie gratulujemy.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska