Młodzi twórcy literatury Drukuj

Młodzi twórcy literaturyW sobotę - 3 grudnia 2016 roku - uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży „Młodzi twórcy literatury". Klaudia Perkowska z klasy 4c zdobyła I nagrodę, a Piotr Niewiatowski a klasy 5c -  wyróżnienie. Tegoroczne prace pisali pod hasłem: "966 - Otwórzcie drzwi do świata". Celem konkursu było zwrócenie uwagi młodego czytelnika na doniosłość wydarzeń sprzed 1050 lat. W czasie uroczystości wręczenia nagród młodzi pisarze mieli okazję spotkać się z jurorkami konkursu i wysłuchać ich zasłużonych pochwał oraz cennych uwag. Wszyscy obecni z przyjemnością wysłuchali fragmentów nagrodzonych prac.
Klaudii i Piotrowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska