XI Międzyszkolny Konkurs Europejski Drukuj

XI Międzyszkolny Konkurs EuropejskiW dniu 30 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Płocku odbyło się podsumowanie XI Międzyszkolnego Konkursu Europejskiego dla uczniów z szkół podstawowych z Płocka oraz gminy i powiatu miasta Płocka. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: plastycznej i wiedzowej zarówno dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej, jak również uczniów klas 4-6. Wręczenie nagród poprzedził krótki występ gospodarzy, którzy zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w inscenizacji pt.: "Zamieszanie w krainie bajek". Po przedstawieniu nastąpiło wręczenie nagród. Kamil Dółkowski, uczeń klasy 6b z naszej szkoły, nie miał sobie równych w konkursie wiedzowym wśród uczniów klas 4-6, zajął I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska