Wygrana naszej drużyny w Jarmarku Bożonarodzeniowym Drukuj

Wygrana naszej drużyny w Jarmarku BożonarodzeniowymW dniu 3 grudnia drużyna z naszej szkoły brała udział w IV Jarmarku Bożonarodzeniowym na Starym Rynku a zarazem w konkursie pt. "Zaczarowana choinka". Naszym zadaniem było przystrojenie choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Ponadto uczniowie przedstawili krótką prezentację na temat zwyczajów bożonarodzeniowych, śpiewając przy tym kolędy i pastorałki. Na koniec wzięli udział w Grze Miejskiej, podczas której musieli m.in. policzyć okna na płockim ratuszu i gwiazdki na ulicy Grodzkiej oraz wykazać się wiedzą na temat historii naszego miasta i zwyczajów świątecznych. Zajęliśmy III miejsce wygrywając voucher upoważniający do wejścia na lodowisko.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska