Wycieczka do Zakątka Odkrywców Drukuj

„Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”
                    Konfucjusz

Wycieczka do Zakątka Odkrywców5 grudnia 2016 roku klasy: I a, II a oraz II c odwiedziły „Zakątek Odkrywców” w Boryszewie i wzięły udział w innowacyjnych warsztatach kulinarnych. Dzieci piekły ciasteczka–w mikołajkowych czapeczkach i fartuszkach same wyrabiały, rozwałkowywały ciasto i nadawały kształt późniejszym wypiekom. Każdy uczestnik pracował przy indywidualnym stanowisku. Podczas gdy ciasteczka piekły się, do „Zakątka Odkrywców” przybył Mikołaj. Wręczył dzieciakom prezenty. Uśmiechnięci, z ciasteczkami i prezentami wróciliśmy do szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska