Rambit dla klas II Drukuj

Rambit dla klas IIW dniu 6 grudnia odbył się Mikołajkowy Rambit dla klas II. Drużyny z każdej klasy rywalizowały w konkurencjach sportowych oraz wykazywały się szeroką wiedzą z różnych dziedzin – edukacji społecznej, przyrodniczej i polonistycznej. Zmagania zespołów obserwował bacznie Mikołaj, który w dniu dzisiejszym był gościem honorowym zawodów.

Dzieci odpowiadały prawidłowo na wszystkie pytania, więc o wygranej zdecydowała niewielka różnica punktów zdobytych w konkurencjach sportowych. Dwa pierwsze miejsca zdobyły drużyny klas II a i II b, zaś drugie miejsce zajęli uczniowie klasy II c. Rywalizacja odbywała się jak zawsze w duchu zasad fair play i dobrej wspólnej zabawy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska