Rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczna droga do szkoły" Drukuj

Rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczna droga do szkoły"14 grudnia 2016 roku w kinie "Przedwiośnie" klasa III c uczestniczyła w uroczystym wręczeniu nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Bezpieczna droga do szkoły", który odbył się w ramach audycji „Akademia Lwa Honorka". Nagrody wręczył pan Andrzej Wachowski - Komendant Straży Miejskiej - zwycięzcy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie dostali słodycze, znaczki odblaskowe oraz książki. Największą atrakcją i nagrodą było obejrzenie filmu "Za niebieskimi drzwiami.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska