Lekcja ze zwierzętami Drukuj

Lekcja ze zwierzętamiW dniu 19 grudnia 2016 roku naszą szkołę odwiedził pan z Ranczowiska ze swoimi zwierzętami. Dzieci z klasy 3 b miały możliwość uczestniczenia w nietypowej lekcji z edukacji przyrodniczej. Była to nagroda dla całej klasy, którą wygrał jeden z jej uczniów Jakub Domaszczyński. Zajęcia prowadził prawdziwy pasjonat zwierząt. Miał ze sobą swoich podopiecznych. Uczniowie wysłuchali ciekawej opowieści o wyglądzie i trybie życia żaby, węża, kameleona, fretki, królika i innych zwierzaków. Dzieci mogły zobaczyć, dotknąć, a nawet zrobić sobie zdjęcia ze zwierzętami. To była bardzo ciekawa i pouczająca lekcja.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska