Każdy może zostać świętym Mikołajem Drukuj

Każdy może zostać świętym MikołajemW dniach 15 i 16 grudnia 2016 roku przedstawiciele naszej szkoły: Magda Dzięgielewska, Kamil Dółkowski, Sandra Dębska, Witoria Lankiewicz i Klaudia Perkowska pod opieką pani Martyny Kochańskiej udali się do Miejskiego Przedszkola nr 19 w Płocku, aby tam wspólnie z świętym Mikołajem obdarować dzieci prezentami. Nasi uczniowie zagrali i zaśpiewali wspólnie z zgromadzonymi na uroczystości dziećmi i rodzicami kolędy, umilając im w ten sposób czas oczekiwania na wymarzone podarki. Wszystko wskazuje na to, że przedstawiciele naszej placówki byli grzeczni w tym roku, gdyż Mikołaj postanowił ich też obdarować upominkiem.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska