Najpiękniejsze Anioły i "zaczarowane choinki" Drukuj

Najpiękniejsze Anioły i zaczarowane choinkiW grudniu uczniowie z klas IV - VI przygotowali na zajęciach plastyki bombki choinkowe, które zostały wykorzystane 3. grudnia podczas konkursu „Zaczarowana choinka” do dekoracji  podczas IV Jarmarku Bożonarodzeniowego na Starym Rynku.

Również w grudniu odbył się na poziomie klas IV - VI szkolny konkurs plastyczny na „Najpiękniejszego Anioła”. Dzieci zainspirowane kolędą „Aniołek najładniejszy” śpiewaną przez szkolny chór „Muzyczne Iskierki” same wpadły na pomysł przedstawienia własnej wizji anioła z piosenki. Ustaliły, że prace będą wykonane z cekinów, żeby anioł był błyszczący, magiczny i przypominał ozdobę choinkową. Wyeksponowano je w holu szkolnym oraz pracowni plastycznej. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas jasełek szkolnych. Rozdano słodkie nagrody. Ponieważ anioły zachwyciły swoim urokiem jury postanowiło przyznać wiele nagród ex aequo. Nagrodę specjalną otrzymał Piotr Strzeszewski z klasy Va. Doceniono wielki wkład pracy ucznia oraz wykorzystanie największej ilości cekinów.

Nazwiska wszystkich wyróżnionych znajdziecie w zakładce Konkursy – Wyniki konkursów szkolnych.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska