Muzyczne Iskierki kolejny raz zagrały razem z WOŚP Drukuj

Muzyczne Iskierki kolejny raz zagrały razem z WOŚP15 stycznia 2017 roku „Muzyczne Iskierki” zagrały w Galerii Mazovia podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gości przywitał Prezydent Płocka, pan Andrzej Nowakowski oraz szefowa sztabu płockiego - pani Litosława Koper. Muzyczne Iskierki podczas 30 minutowego występu zaprezentowały piosenki o różnej tematyce. Solo wystąpiła Klaudia Perkowska z klasy 4c i Magda Dzięgielewska z 6b. W tym roku wspomagaliśmy Orkiestrę, która kwestowała na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Towarzyszyli nam rodzice uczniów śpiewających w chórze. Wszystkie dzieci były bardzo przejęte tą niezwykłą akcją charytatywną, która swoim zasięgiem obejmuje od 25 lat nie tylko Polskę, ale niemal cały świat. Jest to niewątpliwie zasługa prezesa Fundacji WOŚP, pana Jurka Owsiaka.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska