Twój miś może zostać ratownikiem Drukuj

W naszej szkole rusza akcja pod patronatem Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku "Twój Miś może zostać ratownikiem”.

Zachęcamy do zaangażowania się w nią poprzez przyniesienie pluszaka – misia nowego lub używanego (w bardzo dobrym stanie), który zostanie wcielony w szeregi zastępów strażackich. Kiedy podczas akcji ratowniczej strażacy będą pomagać poszkodowanemu dziecku, miś będzie miał za zadanie odwrócić jego uwagę od nieprzyjemnych momentów. Dziecko będzie nim obdarowane.

Misie przynosimy do piątku 27 stycznia do swoich wychowawców. Liczymy na wasze wsparcie.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska