Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Drukuj

Z Podwórka na Stadion o Puchar TymbarkuW dniu 20 stycznia 2017 roku na boiskach Wisły Płock (pod balonem) odbyły się Powiatowe Rozgrywki Turnieju Piłki Nożnej "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" w kategorii U-12 chłopców. Reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klas czwartych i piątych od wczesnych godzin rywalizowali w XXVII edycji tych rozgrywek. Utworzonych zostało 6 grup eliminacyjnych, pierwsze drużyny z każdej grupy awansowały do 2 grup finałowych (po 3 drużyny). Do Finału Wojewódzkiego awansowały tylko pierwsze drużyny. Po awansie do grupy finałowej chłopcy w ostatnim (finałowym) decydującym o awansie meczu musieli uznać wyższość kolegów z SP 22 w Płocku. Zajęto 3-4 m. w Powiecie Płockim. Gratulacje za walkę do końca! Opiekun naszej drużyny jest p. Jacek Małkiewicz .

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska