Dzień Babci i Dziadka Drukuj

Dzień Babci i DziadkaW poniedziałek – 23 stycznia 2017 roku, z inicjatywy Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Płockiej, po raz pierwszy została odprawiona Msza Święta w intencji Babć i Dziadków - z okazji ich święta, której przewodniczył ks. bp Mirosław Milewski.
Uczniowie z kl. II, pod opieką s. Ancilli, odpowiadając na zaproszenie ks. dr Wojciecha Kućko – Diecezjalnego Duszpasterza Rodzin, do współpracy w tym dziele, przygotowali i złożyli życzenia zebranym bardzo licznie w kościele św. Jadwigi Królowej, Babciom i Dziadkom.
Podziękowali też ks. Biskupowi za serce otwarte dla Babć i Dziadków, za słowo krzepiące wygłoszone w czasie liturgii oraz za wspólną modlitwę.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska