Trzecioklasiści lubią czytać Drukuj

Trzecioklasiści lubią czytać W dniu 26 stycznia klasa 3 b poszła do Biblioteki dla dzieci im. Wandy Chotomskiej na czytelnicze zajęcia edukacyjne. Lekcja na temat "Jak cię widzą, tak cię piszą - czyli dobre maniery na co dzień" poświęcona była omówieniu jakie emocje nam towarzyszą w różnych sytuacjach dnia codziennego.  Spotkanie rozpoczęło się od zabawy integracyjnej. Następnie dzieci wysłuchały fragmentu książki pt. „Humorki”, rozmawiały o emocjach, pokazywały je oraz rysowały swoją twarz wyrażającą radość, smutek, złość lub strach. Zajęcia były bardzo ciekawe. Dzieci chętnie brały w nich udział.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska