Dziękujemy za Misie Ratownisie Drukuj

Dziękujemy za Misie Ratownisie30 stycznia 2017 roku zakończyliśmy akcję „Twój MIŚ może zostać RATOWNIKIEM”. Dzięki Waszej ofiarności udało nam się zebrać trzy ogromne worki Misiów Ratownisiów, mogących spełnić rolę, nieocenionej w trudnej sytuacji, apteczki pierwszej pomocy. Wszystkie dary od serca przekazały uczennice klasy 4c w składzie: Oliwia Jaworska, Julia Paskuda oraz Żaneta Włodarska wraz z wychowawczynią p. Marzeną Kowalską, przedstawicielom Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. Dziewczynki w nagrodę mogły przyjrzeć się kolumnie samochodów strażackich, przymierzyć kaski oraz kurtki wykorzystywane w codziennej pracy przez strażaków. Jesteśmy wdzięczni tym, którzy przyłączyli się do nas.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska