Wstydziołki, śmiechołki, dąsacze, czyli jak sobie radzić z humorkami Drukuj

Wstydziołki, śmiechołki, dąsacze, czyli jak sobie radzić z humorkamiDnia 7 lutego klasa Ia odwiedziła Bibliotekę dla dzieci "Chotomek" i uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych pt.: "Wstydziołki, śmiechołki, dąsacze, czyli jak sobie radzić z humorkami". Był to temat niezwykle bliski dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, bowiem sześciolatki z natury mają duży problem z emocjami nie potrafiąc często nad nimi zapanować. Poprzez lekturę, zabawę i pantomimę dzieci oswajały się z takimi uczuciami jak: wstyd, złość, obrażanie, smutek, strach itp. Jednak tego dnia na naszych twarzach przeważał uśmiech, radość i zadowolenie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska