Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat o Armii Krajowej z okazji 75-lecia AK Drukuj

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat o Armii Krajowej z okazji 75-lecia AKUczniowie klasy VI B wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Płocku. Była to I edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na plakat o Armii Krajowej z okazji 75-lecia AK. Najpiękniejsze prace wykonały: Aleksandra Kalinowska, Agata Majchrzak, Sandra Osińska, Anita Skubik, Sandra Wełna i Joanna Załęska. 9. lutego Jury doceniło najbardziej Joannę Załęską, która zajęła w konkursie III miejsce.
Uroczyste obchody 75. rocznicy utworzenia Armii Krajowej zostały uhonorowane przez placówkę realizacją wielu projektów. W szkole można było obejrzeć wystawę prac konkursowych, wystawę pamiątek związanych z Armią Krajową oraz wystawę Książnicy Płockiej „Gdzie są chłopcy z tamtych lat”. Gratulacje dla Asi.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska