Walentynki w karnawałowym stylu Drukuj

Walentynki w karnawałowym styluZ okazji Walentynek, w czwartek 9 lutego,  w naszej szkole oglądaliśmy film oraz braliśmy udział w zabawie karnawałowej pod nazwą „Walentynki w karnawałowym stylu”. Klasy 1-3 brały udział w projekcji filmu „Gdzie jest Dory?”, natomiast klasy 4-6 oglądały film „Bella i Sebastian”. Wszyscy uczniowie bawili się w rytmie najnowszych hitów w czasie zabawy karnawałowej, podczas której mieliśmy możliwość zobaczyć mnóstwo księżniczek, piratów oraz innych wspaniałych postaci. W tym dniu rozdawane były również kartki walentynkowe, w ramach corocznej akcji Samorządu Uczniowskiego „Poczta Walentynkowa”.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska