Festiwal Ruchu Filmowego w Słupnie Drukuj

Festiwal Ruchu Filmowego w SłupnieDnia 10.02.2017r. szkolny zespół taneczny "Pląs" wziął udział w turnieju tanecznym na Festiwalu Ruchu Filmowego, którego organizatorem było Gimnazjum w Słupnie. W konkursie do muzyki filmowej o wygraną rywalizowały szkoły podstawowe i gimnazja Płocka i okolic. Imprezę rozpoczęła wspólna rozgrzewka, którą profesjonalnie poprowadziły dla wszystkich ochotniczki z naszych szeregów. Układem tanecznym "Hej, Pippi" do muzyki z filmu pt. "Pippi Langstrumpf" dziewczęta wywalczyły II miejsce. Oprócz dyplomu i statuetki otrzymały drobne upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska