Owocki.com Drukuj

Uczniowie z naszej szkoły w październiku 2016r. przystąpili do ogólnopolskiego konkursu plastycznego organizowanego przez dostawcę owoców i warzyw firmę Sebex s.c.
Celem konkursu było:
1) propagowanie zdrowego odżywiania oraz trwała zmiana nawyków żywieniowych wśród dzieci uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych,
2) rozwój umiejętności plastycznych oraz wiedzy o owocach i warzywach wśród dzieci.

Każdy uczeń naszej szkoły z klas 1-3 otrzymał książeczkę konkursową z 10 zadaniami na najbliższe 10 tygodni realizacji programu "Owoce i warzywa w Szkole". W książeczce oprócz zadań znajdowało się dużo ciekawostek dotyczących owoców i warzyw.
Na początku każdego tygodnia na stronie internetowej firmy w zakładce konkurs pojawiała się instrukcja do wykonania kolejnych zadań. Po zakończeniu I semestru przesłaliśmy wypełnione książeczki. Koordynatorem konkursu w naszej szkole była pani Magdalena Kowalczyk - kierownik świetlicy, której pomagały panie wychowawczynie klas młodszych.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiła w czasie ferii zimowych 15 lutego i miło nam poinformować, że wśród wyłonionych laureatów są nasi uczniowie:
1. Gutkowski Michał kl.1b
2. Sobótka Karolina kl.3c
3. Nowak Łukasz kl.3c

                                                                            Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska