Płock jesienią Drukuj

Płock jesienią7 marca 2017 roku Alicja Dąbrowska z klasy 4a odebrała w Szkole Podstawowej nr 18 II nagrodę, którą zdobyła w XX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: "Płock jesienią". W Jury zsiedli czołowi plastycy płoccy: pani Grażyna Tryka st. kustosz MM, pani Małgorzata Roszko wicedyrektor SP1, pani Anna Liskiewicz plastyk POKiS.
Komisja musiała podjąć trudną decyzję i po obejrzeniu 280 prac ze szkół podstawowych nr 1, 5, 6, 11,17, 18,21, 22, SP w Łącku, OSM I-go stopnia i MDK wybrała najlepsze pomysły. Ala przedstawiła Wzgórze Tumskie w ciepłych kolorach, a ponad drzewami naszą zabytkową katedrę.
Podczas ogłoszenia wyników wystąpiły dzieci z chóru SP 18 prezentując piosenki związane z tematyką jesieni. Gratulujemy Ali i życzymy dalszych sukcesów. W konkursie wzięła udział również Julia Siwińska z klasy 4b.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska