Rambit klas Drugich – runda druga Drukuj

Rambit klas Drugich – runda drugaW dniu 14 marca  2017 roku odbyła się druga runda  Rambitu – turnieju wiedzy i sprawności, w którym udział wzięli uczniowie klas drugich. Każdą klasę reprezentował 6 osobowy zespół sportowy i 3 osobowy zespół „naukowy”. Między konkurencjami sportowymi trzyosobowa drużyna odpowiadała na pytania. Dotyczyły one wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej i matematycznej. Pozostali uczniowie z klas kibicowali swojej drużynie stosując pozytywny doping. Całość zawodów przebiegała w miłej atmosferze, a walka była fair play. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem uczniów klasy 2c. Wszystkim uczestnikom Rambitu serdecznie gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska