Podsumowanie I półrocza Drukuj

Podsumowanie I półrocza15 marca 2017 roku w naszej szkole odbyły się dwa apele, w trakcie których pani wicedyrektor Ewa Różańska podsumowała osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze uczniów w I półroczu bieżącego roku szkolnego.
W pierwszym apelu podsumowano pracę uczniów klas I - III. Pani wicedyrektor przypomniała w jakich działaniach i wydarzeniach szkolnych uczestniczyły dzieci z klas młodszych. Następnie uczniowie z poszczególnych klas, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniali się zachowaniem otrzymali odznaki "Wzorowy uczeń". Następnie organizatorzy szkolnych konkursów przedstawili wyniki i wręczyli nagrody dzieciom biorącym w nich udział. Podczas apelu wręczono również puchar za osiągnięte wyniki w czytelnictwie – otrzymali go uczniowie klas III b.
W drugim apelu uczestniczyli uczniowie klas IV - VI. Wyświetlane slajdy porównujące osiągnięcia edukacyjne, sportowe, frekwencję uczniów pozwoliły wszystkim zapoznać się z wynikami każdej z klas. Pani Ewa Różańska nagrodziła również uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce oraz sporcie, wręczając im Listy Gratulacyjne od Prezydenta Miasta Płocka. Puchar za osiągnięte wyniki w czytelnictwie otrzymała klasa VIb
Na zakończenie pani dyrektor pogratulowała nagrodzonym i życzyła sukcesów wszystkim uczniom w II półroczu.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska