XXVI Bieg Wagarowicza Drukuj

XXVI Bieg WagarowiczaW dniu 21.03.2017r. odbył się XXVI Bieg Wagarowicza w Zespole Szkół nr 1 w Płocku. Organizatorem biegów byli: UKS "Czwórka" przy Zespole Szkół nr 1, Urząd Miasta Płocka i Rada Osiedla "Międzytorze". W biegach brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z Płocka i powiatu płockiego. Z naszej szkoły w rywalizacji sportowej uczestniczyło ponad 30 dziewcząt i chłopców z klas sportowych 4a, 5a i 6a. Konkurencja była ogromna, najlepsze wyniki wywalczyli:

9 miejsce - Oscar Lodziński 6a
12 miejsce - Filip Lodziński 6a
19 miejsce - Kacper Błaszkiewicz 4a

Gratulacje dla wszystkich za udział i walkę sportową do końca. Opiekunami naszej reprezentacji byli: p. Katarzyna Adamkiewicz, p. Jacek Malkiewicz i p. Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska