Wiosenny Festiwal Talentów Drukuj

Wiosenny Festiwal TalentówTradycyjnie klasy 4 - 6 przywitały wiosnę Festiwalem Talentów, który odbył się 21 marca 2017r. Impreza ta organizowana przez Samorząd Uczniowski wpisała się już w tradycję szkoły. Przedstawiciele klas 4- 6 prezentowali różnorodne talenty: taneczne, wokalne, gry na instrumentach, recytatorskie, występując solo, w duetach lub w zespołach. Choreografie oraz stroje były dopracowane i świadczyły o profesjonalizmie "młodych artystów''. Jurorkami były p. Małgorzata Skrzyńska, p. Agnieszka Kralka i p. Sylwia Kobielska. Społeczność szkolna miała  możliwość przyznania Nagrody Publiczności, którą otrzymał Damian Strąk z klasy VI a. Natomiast decyzją jury:
I miejsce zajęli:
Kamil Dółkowski z klasy VI b, który wykonał utwór na keybordzie,
Duet: Aleksandra Zagajewska kl. V c i Nadzieja Szczepańska kl. VI c za wykonanie utworu "Laleczka z saskiej porcelany"
Zespół taneczno-wokalny z klasy IV c: Klaudia Perkowska, Klaudia Jankowska, Julia Paskuda, Blanka Falkowska, Oliwia Jaworska i Nikola Kopczyńska
Daria Miaśkiewicz z klasy IV b za wykonanie utworu "Był sobie starach"

II miejsce zajęli:
Zespół z klasy VI b: Agata Majchrzak, Anita Skubik, Marika Kryszczak, Wiktoria Nawrocka za taniec "Makarena"
Trio wokalne z klasy V b: Partycja Cieśla, Julia Siemiątkowska, Paulina Jankowska
Ola Wasylewska z klasy IV b za interpretację tekstu J. Kerna "Rozmowa w Wiśle"

III miejsce zajęli:
Damian Strąk z klasy VI a za wykonanie utworu "Przez twe oczy zielone"
Duet taneczny Andżelika Wyczałkowska klasa V c i Wiktoria Wojciechowska klasa VI c
Duet wokalny z klasy IV a: Wiktoria Gulakow i Wiktoria Gawińska.

Gratulujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprezentować swoje talenty! Młodzi artyści potrafili zachęcić do zabawy publiczność szkolną, która wraz z Damianem Strąkiem - zdobywcą Nagrody Publiczności zaśpiewała piosenkę czy też z zespołem dziewcząt z klasy VI zatańczyła "Makarenę".
Ponadto SU zorganizował konkurs na najbardziej "Wiosenną klasę", w związku z tym było w szkole kolorowo.
I miejsce i tytuł "Wiosennej klasy" otrzymała V c
II miejsce - IV a
III miejsce - VI a

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska