Dzień Otwarty w SP 17 Drukuj

Dzień Otwarty w SP 17W sobotę, 25 marca, gościliśmy w naszej szkole przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Pani wicedyrektor Ewa Różańska serdecznymi słowami powitała wszystkich zgromadzonych. Spotkanie było okazją do wręczenia nagród oraz dyplomów za sukcesy dzieci z przedszkoli w konkursie plastycznym „Moja wymarzona szkoła”. Najpiękniejsze prace można było podziwiać  na przygotowanej wystawie. Przyszli uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych o tematyce wiosennej „Moja pierwsza lekcja w szkole”. Dla naszych miłych gości chór „Muzyczne iskierki” zaśpiewał piosenkę „Uśmiechnięta szkoła”. Zespól taneczny „Pląs” zaprezentował się w układzie „Piracka Odyseja”, a dzieci z kółka teatralnego „Zgrywusy” rozbawiły wszystkich przedstawieniem „Bleee”. Kiedy rodzice przyszłych uczniów udali się na spotkanie z panią dyrektor, najmłodsi świetnie bawili się podczas zabaw integracyjnych. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, który sprawił dzieciom niebywałą przyjemność. Dzieci wraz ze swoimi bliskimi mogli również zwiedzić szkołę, obejrzeć sale lekcyjne. Na wszystkie dzieci chętne do wspólnej pracy i zabawy z radością czekamy w naszej szkole:)

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska