Lew Honorek i ciocia Agnieszka z wizytą w II c Drukuj

Lew Honorek i ciocia Agnieszka z wizytą w II c Dnia 28 marca 2017 roku ciocia Agnieszka i Lew Honorek odwiedzili klasę II c z naszej szkoły. Powodem spotkania była wygrana klasy II c w międzyszkolnym konkursie Straży Miejskiej "Zagadki Pana Cykacza" i to właśnie we wtorek odbył się odbiór wygranej, czyli zajęcia z cioci ą Agnieszką i Lwem Honorkiem. Tematem zajęć była praca Straży Miejskiej. Ciocia Agnieszka i Lew Honorek opowiedzieli dzieciakom na czym polega praca Straży Miejskiej, jak wygląda umundurowanie funkcjonariuszy i jakiego sprzętu używają oni w swej pracy. Dzieciaki mogły przymierzyć czapkę cioci Agnieszki, wziąć do rąk krótkofalówkę i inne przedmioty, których używają strażacy miejscy. Zajęcia były bardzo ciekawe i wszyscy już wiedzą na czym polega praca Straży Miejskiej i pamiętają, że numer alarmowy do Straży Miejskiej to 986.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska