XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne" Drukuj

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne"31 marca 2017 roku uczennica naszej szkoły, Julia Siwińska z klasy 4B odebrała nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne" organizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.
Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Ze 172 placówek oświatowych, kulturalnych i wychowawczych z całego kraju napłynęły aż 2104 prace. Ze względu na bardzo wysoki poziom Komisja Konkursowa zdecydowała się przyznać aż 104 nagrody i 275 wyróżnień. Z tym większą dumą informujemy o wysokim, drugim miejscu naszej uczennicy w tym prestiżowym konkursie.
Najlepsze prace do 23 kwietnia będzie można podziwiać w płockiej Galerii Wisła, a wśród nich kolorowego kogucika naszej Julki, wiele prac rysunkowych i malarskich, prace graficzne, koszyczki wielkanocne, palmy, stroiki i wiele innych form plastycznych.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska