Wyjazd do Czerwińska Drukuj

Wyjazd do Czerwińska 1 kwietnia uczniowie z naszej szkoły wybrali się na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska. Wystawiona sztuka wprowadziła w głębokie przeżywanie Wielkiego Postu przygotowując zarazem do odkrycia prawdziwego sensu zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie pod kierunkiem p.Małgorzaty Tomczak, siostry Ancilii i Pani Wicedyrektor. Ewy Różańskiej mogli również zobaczyć wystawę misyjną oraz wystawę poświęconą Prymasowi Augustowi Hlondowi. Na zakończenie wszyscy posili się pysznymi pączkami i zakupili pamiątki. Wszystkim dopisywał humor i piękna wiosenna pogoda, która odzwierciedliła stan naszego ducha.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska