Pierwszaki na warsztatach naukowych Drukuj

Pierwszaki na warsztatach naukowychDnia 24.04 dzieci z Ia i Ib uczestniczyły w warsztatach naukowych w ośrodku edukacyjnym "Cud Miód". Własnoręcznie projektowały i wytwarzały mydełka dolewając wybrane przez siebie pachnące olejki. Swoje wyroby pięknie zapakowane wzięły do domu obiecując jeszcze bardziej dbać o higienę. Dzieci brały też udział w zabawach muzyczno - ruchowych, korzystały z bogatej oferty rekreacyjnej doskonaląc umiejętności fizyczne - sprawność, szybkość i zręczność. Próbowały również swoich sił w czasie ćwiczeń na podłodze interakcyjnej. Na pewno skorzystamy jeszcze z innych propozycji warsztatowych i wrócimy tam ponownie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska