Otwarcie Płockiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej Drukuj

Otwarcie Płockiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej24 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w otwarciu Płockiej Olimpiady Młodzieży 2017. W sportowej rywalizacji biorą udział uczniowie płockich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W otwarciu udział wzięło ok. 400 dzieci z płockich szkół. Impreza miała olimpijską oprawę, której kulminacyjnym elementem było zapalenie znicza olimpijskiego. Po ceremonii otarcia odbyły się finały w: lekkiej atletyce chłopców szkół podstawowych, a także piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Przez następne dwa dni (25 i 26 kwietnia) uczniowie nadal będą rywalizować  w lekkiej atletyce oraz piłce nożnej. Opiekę nad uczniami sprawowali pani Anna Miodek i pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska