Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Świat Kolorów” Drukuj

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Świat Kolorów”W dniu 25.04.2017 roku w Płockiej Galerii Sztuki odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Świat Kolorów” organizowanego przez wychowawców świetlicy naszej szkoły. W konkursie wzięło udział 8 szkół: SP1, SP6, SP11, SP12, SP16, SP17, SP21 i SP22. Wyzwanie zmierzenia się z tematem i przygotowaniem dzieci do konkursu podjęło aż 27 nauczycieli z wyżej wymienionych szkół, za co bardzo dziękujemy. Na konkurs wpłynęło 167 prac. Cieszymy się, że z pośród tak dużej ilości prac aż 3 osoby z naszej szkoły znalazły się wśród laureatów. Lista zwycięzców dostępna jest w zakładce Wyniki konkursów międzyszkolnych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Szczególne podziękowania składamy pracownikom Płockiej Galerii Sztuki za objęcie naszego konkursu honorowym patronatem, otwarcie przed nami swoich gościnnych drzwi i zorganizowanie pięknej wystawy podczas rozdawania nagród.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska