Sukces w OMTTK w Małachowiance Drukuj

Sukces w OMTTK w MałachowianceDnia 10 kwietnia 2017 roku odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy na etapie rejonowym. Turniej zorganizował Oddział Miejski PTTK w Płocku przy współpracy SKKT – PTTK „Małachowianka”. Impreza odbyła się w LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego. Konkurs obejmował wiedzę turystyczną, wiedzę o Płocku i województwie mazowieckim, pierwszą pomoc oraz przepisy ruchu drogowego. Dodatkowa atrakcją było zwiedzanie szkolnego muzeum i wieży widokowej.
Naszą szkołę reprezentowali członkowie SKKT – PTTK „Kościuszkowcy” w składzie: Aleksander Piórkowski (4b), Kamil Dółkowski (6b) i Wiktoria Podolska (5c). Drużyna zdobyła zaszczytne I miejsce. W testach indywidualnych również Kamil Dółkowski zajął I miejsce, a Wiktoria Podolska - II miejsce. Nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie i tym samym przeszli do kolejnego etapu. W dniach 6, 7 maja będą sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności na etapie wojewódzkim w Kozienicach. Trzymamy kciuki.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska