Szukaliśmy skarbu podczas Gry Miejskiej "Lokuj Płock" Drukuj

aliśmy skarbu podczas Gry Miejskiej "Lokuj Płock"W dniu 27 kwietnia 2017 roku drużyna naszej szkoły pod opieką p. E. Kaźmierskiej wzięła udział w Grze Miejskiej "Lokuj Płock", zorganizowanej przez Książnicę Płocką. Podczas Gry uczniowie poszukiwali skarbu, który zawieruszył się lokacji Miasta Płocka. Musieli odgadnąć, gdzie mają się udać z zaszyfrowanej informacji. Następnie po drodze oczywiście czekały różne przeszkody, czyli łamigłówki do rozwiązania. Nasza drużyna zmierzyła się m.in z trudnym zadaniem rozpoznania władców panujących w Płocku, zabytków naszego miasta, ułożenia informacji na temat lokacji płocka oraz pisania piórem, które nie było wcale takie łatwe. Bawili się przy tym doskonale a na mecie okazało się, że zdobyli 30 punktów, co dało im III miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska