XXII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Kwiecień - Plecień" w Sierpcu Drukuj

XXII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Kwiecień - Plecień" w SierpcuDnia 30 kwietnia 2017 roku szkolny zespół taneczny "Pląs" brał udział w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Kwiecień - Plecień" w Sierpcu. Dziewczęta rywalizowały z wieloma formacjami z różnych miast. W jury zasiedli sędziowie turniejów międzynarodowych oraz zwycięzca telewizyjnego programu "You can dance" Mateusz Sobecko. Dziewczęta zatańczyły dwa układy: "Hej Pippi" oraz "Piracką odyseję". Sędziowie oddzielnie oceniali tańce i za obydwa układy otrzymaliśmy osobne wyróżnienia. Dziękujemy rodzicom tancerek, którzy mocną ekipą wspierali nas oraz pomagali przy zmianie dekoracji i strojów. Po występie, oczekując na werdykt jury, wszyscy udaliśmy się nad uroczy staw, aby w promieniach wiosennego słońca delektować się wczesną wiosną.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska