SP 17 w miejskich obchodach Trzeciego Maja Drukuj

SP 17 w miejskich obchodach Trzeciego MajaUczniowie klasy IV b reprezentowali społeczność naszej szkoły w uroczystościach miejskich obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja. W tym dniu o godzinie 10.00 odbyła się w Bazylice Katedralnej msza święta w intencji Ojczyzny. Przy Płycie Nieznanego Żołnierza wysłuchaliśmy hymnu państwowego, wystąpienia Prezydenta Miasta Płocka. Byliśmy świadkami odsłonięcia tablicy pamięci Pułku 4 Piechoty Księstwa Warszawskiego i jej poświęcenia. Złożyliśmy kwiaty, a także usłyszeliśmy i obejrzeliśmy strzały na wiwat, zaprezentowane przez Płocką Drużynę Kuszniczą i Płockie Bractwo Kurkowe oraz Pułk 4 Piechoty Księstwa Warszawskiego.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska