II Powiatowy Festiwal Piosenki Polskiej - Rock ‘80 ‘90 Drukuj

II Powiatowy Festiwal Piosenki Polskiej - Rock ‘80 ‘9028 kwietnia 2017 roku dziewczynki z chóru „Muzyczne Iskierki” wzięły udział w II Powiatowym Festiwalu Piosenki Polskiej – Rock ‘80 ‘90. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Słupnie a impreza odbyła się w tamtejszym gimnazjum. Tematyka festiwalu przyciągnęła mnóstwo chętnych. Prezentacje w trzech kategoriach wiekowych odbywały się przez cały dzień. Naszą szkołę reprezentowały dwie solistki- Klaudia Perkowska z klasy IVc i Magda Dzięgielewska (zdobywczyni II nagrody z poprzedniej edycji) z klasy VIb. Zaśpiewały przeboje: „Niech żyje bal” z repertuaru Maryli Rodowicz i „Kiedy powiem sobie dość” z repertuaru zespołu O.N.A. Zespół „Muzyczne Iskierki” wyśpiewał II nagrodę w kategorii zespoły piosenką Lady Pank pt: „Tacy sami”. Nagrodą był voucher na kwotę 250 złotych przeznaczony do realizacji w sklepie muzycznym Jacek Kamiński Sklep Muzyczny w Płocku.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska