Rambit klas trzecich - runda druga Drukuj

Rambit klas trzecich - runda drugaW dniu 9 maja  2017 roku odbyła się druga runda  Rambitu – turnieju wiedzy i sprawności, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich. Każdą klasę reprezentował 6 osobowy zespół sportowy i 3 osobowy zespół „naukowy”. Po każdej konkurencji sportowej drużyna odpowiadała na pytania. Dotyczyły one wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Pozostali uczniowie z klas kibicowali swojej drużynie. Całość zawodów przebiegała w miłej atmosferze, a walka była fair play. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem uczniów klasy 3c. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska