Otwarcie Sezonu Turystycznego Drukuj

Otwarcie Sezonu TurystycznegoW dniu 23 kwietnia 2017 roku członkowie koła wraz z opiekunem p. Eleonorą Całka wybrali się na "Otwarcie Sezonu Turystycznego" do płockiego ogrodu zoologicznego. Akcja ta została zorganizowana przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną i Urząd Miasta Płocka w ramach siódmej edycji Otwarcia Sezonu Turystycznego na Mazowszu. Turyści brali udział w licznych konkursach z nagrodami, spacerowali po ZOO oraz zwiedzali nową ekspozycję akwarystyczną, gdzie oglądali faunę rodzimych wód, jak i zwierzęta ze wszystkich kontynentów Świata. Na zakończenie imprezy uczestnicy rozgrzewali się gorącą grochówką.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska