Konkurs Pięknego Czytania Drukuj

18 maja odbył się w naszej szkole Konkurs Pięknego Czytania dla klas młodszych. Komisja przygotowała zestaw tekstów uwzględniających możliwości wiekowe uczestników. Po wylosowaniu tekstu oraz krótkim zapoznaniu się z nim, zadaniem dziecka było przeczytanie  tekstu. Oceniana była technika czytania: płynność, dykcja, tempo oraz sposób interpretacji. Spośród wszystkich uczestników wyłonione zostały osoby zasługujące na nagrodę na poziomie poszczególnych klas. Laureatami okazali się: Karolina Nowalińska z klasy 2a, która tym samym zakwalifikowała się do kolejnego etapu na poziomie międzyszkolnym. Przyznano również dwa wyróżnienia dla Kacpra Zawadzkiego z klasy 1a oraz Julii Skolmowskiej z 3a. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska