Nasz udział w happeningu z okazji Roku Kościuszki Drukuj

Nasz udział w happeningu z okazji Roku KościuszkiW dniu 18 maja 2017 roku w ogrodzie Książnicy Płockiej odbył się happening zorganizowany przez Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek w partnerstwie z Książnicą Płocką  z okazji Roku Kościuszki.
Uczniowie naszej szkoły włączyli się czynnie w to wydarzenie. Przygotowali program artystyczny o swoim Patronie dla uczniów z innych szkół. Wcielili się w mieszczan krakowskich, byli świadkami przysięgi Kościuszki oraz kosynierów idących do powstania. Klasa II b zatańczyła poloneza, a "Muzyczne Iskierki" uświetniły występ piosenkami. 
Następnie uczniowie z klasy VI b tworzyli komiksowe opowieści z Kościuszką w roli głównej.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska