Gala "Akademii Lwa Honorka'' Drukuj

Gala "Akademii Lwa Honorka''Dnia 23 maja 2017 r. na zaproszenie cioci Agnieszki i Lwa Honorka odbyła się gala, zorganizowana przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Płockiej Straży Miejskiej, na której rozdano nagrody w konkursie wiedzy "Wiem wszystko o...". Konkurs polegał na wykonywaniu przez cały rok szkolny, gazetek ściennych w oparciu o wysłuchane wcześniej słuchowiska radiowe. Tematyka była różnorodna, ale zawsze związana z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Podczas gali klasa IIIc i IIc odebrały nagrody za udział w konkursie. Klasa IIc zajęła trzecie miejsce, zaś klasa IIIc pierwsze. Nagrodzono także uczniów, którzy brali udział w konkursie plastycznym pn.: „Poczęstunek od osób nieznanych".  Dzieci otrzymały super nagrody i niezwykłe podziękowania od Pani Poseł Elżbiety Gapińskiej. Była radość i łzy wzruszenia. W tym dniu Klasa IIIc wystawiła również przedstawienie teatralne w ramach programu profilaktyczno - edukacyjnego "Akademia Lwa Honorka" pt. "Niebezpieczne substancje- alkohol". Galę zaszczyciła również swoją obecnością Pani Dyrektor Anna Wiśniewska, która pogratulowała wszystkim młodym aktorom wspaniałego występu. Ten dzień na pewno zapadnie im na długo w pamięci.

 


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska