Ostatnia kolejka MDK Orlen Ligi Drukuj

Ostatnia kolejka MDK Orlen LigiDnia 30.05.2017 na stadionie Wisły Płock odbyła się ostatnia kolejka MDK Orlen Ligi dla klas VI, która trwała od października. Nasza drużyna zajęła w ogólnej klasyfikacji VII miejsce, wygrywając grupę walczącą o miejsca 7-12. Podczas zakończenia ligi został wyróżniony zawodnik z naszej szkoły Filip Lodziński.
Skład drużyny: Oskar Klat, Kacper Błaszkiewicz, Jakub Cierpikowski, Daniel Cieszkowski, Kacper Cieszkowski, Damian Kalwasiński, Mateusz Maślanka, Filip Lodziński, Oskar Lodziński, Mikołaj Kucharski, Damian Strąk, Kacper Gierzyński. Opiekunem drużyny jest pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska