Trawniki dla dzieci - kupy do śmieci Drukuj

Trawniki dla dzieci - kupy do śmieci Dnia 2 czerwca 2017 roku klasy II c i III c wzięły udział w kampanii społecznej „Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci” organizowanej rzez Akademię Lwa Honorka. To już kolejna kampania, w której uczniowie naszej szkoły wzięli udział. Wraz z Lwem Honorkiem, ciocią Agnieszką i przedstawicielami Straży Miejskiej dzieci rozstawiały na pobliskim osiedlu własnoręcznie przygotowane tabliczki z informacjami do właścicieli psów, aby sprzątali po swoich pupilach. Przewodnie hasło akcji „Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci” dzieci głośno wypowiadały podczas wbijania tabliczek. W trakcie kampanii uczniowie otrzymali wiele ciekawych informacji dotyczących opieki nad psami oraz jak reagować, gdy zostaną zaatakowani przez groźnego psa. Mamy nadzieję, że kampania przyniesie sukces, a prośby dzieci zostaną wysłuchane przez dorosłych. Na koniec każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska