Dzień Dziecka Drukuj

Dzień Dziecka1 czerwca to najważniejsze święto wszystkich dzieci na całym świecie. W tym dniu w naszej szkole zostały przeprowadzone zajęcia w ramach projektu edukacyjnego ”Po pierwsze dziecko” opracowanego i przygotowanego przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF. Celem zajęć było przybliżenie dzieciom i młodzieży problemów współczesnego świata; przekazanie uczniom wiedzy na temat sytuacji uchodźców, w tym przede wszystkim dzieci; uwrażliwienie młodego pokolenia na krzywdę innych. Zorganizowany został również rambit dla uczniów klas 4-6 pod hasłem „ZMIENIAJ NAWYKI - ŻYJ EKOLOGICZNIE” w ramach konkursu grantowego pn. "ŻYJ EKOLOGICZNIE – TO NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA". 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska