Talentiada w Płocku Drukuj

Talentiada w Płocku4 czerwca 2017 roku w Płocku z okazji Dnia Chemika odbyła się impreza masowa o charakterze artystyczno - rozrywkowej. Przy okazji miał miejsce festiwal piosenki i tańca "Talentiada” – 2017. Organizatorem był El Padre sp. z o.o.z Warszawy, a partnerem Festiwalu został Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Płocku. Nasz zespół taneczny Pląs z powodzeniem przeszedł eliminacje wstępne i zakwalifikował się do finału występując w trakcie imprezy na specjalnie przygotowanej scenie. Jurorzy - muzycy oceniali umiejętności taneczne, kreatywność i ogólny wyraz artystyczny. Naszej radości nie było końca gdy usłyszeliśmy werdykt. Nasze dziewczęta zdobyły najwyższą nagrodę - Grand Prix i ciepłe, pełne uznania słowa nie tylko od jurorów. Organizator był niezwykle hojny- otrzymaliśmy bon podarunkowy na 500 zł, wyjazd do Warszawy na warsztaty taneczne z choreografem Pawłem Michno (z Programu You can dance), zabawy w parku linowym i na trampolinach oraz każda tancerka otrzymała plecak z różnorodnymi gadżetami. Do chwili obecnej nie możemy dojść do siebie po takim wyróżnieniu.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska