Teatr Dramatyczny "od kuchni" Drukuj

Teatr Dramatyczny "od kuchni"W dniu 6 czerwca 2017 roku klasa III c udała się na wycieczkę "ZWIEDZANIE TEATRU PŁOCKIEGO OD KUCHNI", która była nagrodą za udział w programie edukacyjno – profilaktyczny Zespołu Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej "Akademia Lwa Honorka".
Dzieci miały rzadką możliwość zwiedzenia kuluarów naszego teatru. Pani Przewodnik pokazała nam wiele ciekawych miejsc, które zwykle są niedostępne dla widzów. Uczniowie obejrzeli scenę teatru zza kulis, magazyny teatru, gdzie składowane są rekwizyty do przedstawień teatralnych. Następnie odwiedziły PRACOWNIĘ PERUKARSKĄ, gdzie powstają peruki na potrzeby przedstawień teatralnych.
Na zakończenie wycieczki uczniowie otrzymali pamiątkowe plakaty m.in. promujące przedstawienie, które wkrótce wejdzie na deski teatru.
Wycieczka była bardzo udana, a dzieci wróciły do szkoły zadowolone i pełne wrażeń.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska