Przygody Lwa Honorka i Antka Drukuj

Przygody Lwa Honorka i AntkaDnia 8 czerwca 2017 r. klasa  3c ze Szkoły Podstawowej nr 17 miała zaszczyt gościć u siebie przedstawiciela Straży Miejskiej p.Bartosza Wielkopolskiego. Niestety Lew Honorek i ciocia Agnieszka tym razem nie mogli przybyć na spotkanie. Celem odwiedzin p.Bartosza Wielkopolskiego było nagranie audycji z naszymi uczniami w ramach programu profilaktycznego "Akademia Lwa Honorka", którą będziemy mogli wysłuchać podczas następnego słuchowiska. Tematem przewodnim audycji były przygody Lwa Honorka i Antka, które przeżyli podczas wakacji  w górach, nad jeziorem i lesie. Uczniowie chętnie wypowiadali się jak postępować, żeby bezpiecznie spędzić wakacje. Wspólnie ustalili zasady i reguły, których należy przestrzegać. Następnie pan Bartosz rozdał gazetki, zawierające dużo ciekawych informacji. Na koniec dzieci zaśpiewały piosenkę pt.: "Hej lato, lato...". Zapraszamy wszystkich do cotygodniowego słuchania audycji oraz brania udziału w konkursach organizowanych przez Akademię Lwa Honorka.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska