Podsumowanie XXIII edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej Drukuj

Podsumowanie XXIII edycji Międzyszkolnej Ligi PrzedmiotowejNajpierw była ciężka praca, potem przyszedł sukces, a dziś nasi indywidualni laureaci odebrali nagrody podczas uroczystego podsumowania Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej, które odbyło się w Gimnazjum nr 5. Pan Prezydent Andrzej Nowakowski gratulował zebranym laureatom, mówiąc, że jest z nich dymny. Z naszej szkoły byli to: Michał Karczewski, który zajął I miejsce z edukacji matematycznej w kl. III, Kacper Aleksandrowicz - I miejsce z historii w kl. V, Małgosia Krupa i Kamil Dółkowski - I miejsce z historii w kl. VI. My również dołączamy się do gratulacji i także jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska